Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu 2021

  Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu 2021

  Fibabanka, Türkiye’nin en kaliteli bankacılık hizmetini sunan bankalar arasında yer alıyor. KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık ürünleri, yatırım, ticari, tarım ve kurumsal bankacılık ürünleriyle müşterilerine birbirinden farklı seçenekler sunuyor. En düşük kredi kartı faizleri, nakit avansları ve taksit kolaylığı ile her ihtiyaca uygun kredi kartlarını sunuyor.

  Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

  Fibabanka kolay bankacılık kullanımıyla kısa sürede kredi kartı sahibi olmanızı kolaylaştırıyor. Kredi kartları içerisinden kendinize en uygun kartı seçerek birçok başvuru kanalından fibabanka kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz.

  Kredi kartı başvuru kanalları;

  • Telefon bankacılığı
  • Şube
  • İnternet bankacılığı
  • ATM
  • Mobil bankacılık
  • SMS

  Başvuru kanallarından birini seçerek kısa sürede kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden sizlere sunulan yönlendirmelerde yer alan kredi kartı başvurusu adımından müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Kredi kartı faiz oranları hakkında da yeterli bilgiyi almanız mümkündür.

  Fibabanka Kredi Kartı Faiz Oranları

  Fibabanka; kredi kartı, banka kartı ve ticari kartlar konusunda sizlere çözümler sunuyor. Birbirinden avantajlı kartlar arasında yıllık aidat ücreti olmayan kartlar da yer oluyor. Enflasyon durumuna göre kredi kartı yıllık faiz oranları bankaya göre değişebiliyor. Müşterilerinin işlerini kolaylaştıran Fibabanka, kart ücret ve faiz oranları konusunda oldukça kolaylık sağlıyor.

  Kredi kartları arasında;

  • Bonus Klasik fibabanka kredi kartı başvurusu
  • Bonus Gold
  • Bonus Platinum
  • Ücretsiz Kredi Kartı

  Fibabanka tarafından alacağınız kredi kartlarının özellikleri arasında; temassız, taksit, nakit avans, ödeme erteleme gibi birçok avantaj bulunuyor. Kredi kartı faiz oranları kart limitine ve müşteri puanına göre değişebiliyor. Düzenli ödemeler sonrasında gelir durumuna göre limit artış imkanı sunuyor.

  Fibabanka Kredi Kartı Aidat Ücreti

  Kredi kartlarında yıllık olarak alınan ücrete BSMV vergisi dâhil edilmiştir. Fibabanka klasik kartın 100 TL olan aidat ücreti, Gold kart için 100 TL’dir. Platinium kart aidat ücreti ise 125 TL olarak belirlenmiştir. Kredi kartına aidat ödemek istemeyen banka müşteri için ücretsiz kredi kartı da bulunuyor.

  Fibabanka Kredi Kartı Kart Limiti

  Kredi kart limiti konusunda Fibabanka müşterilerine en uygun limiti sunuyor. Bazı etkenleri göz önünde bulundurarak kart limitinizi belirlediğinizde onay veriyor.

  Kredi kartı limitlerinin belirlenmesinde;

  • Müşterinin diğer bankalarda bulunan kredi kartı
  • Müşterinin diğer bankalarda mevcutta ödediği kredi ödemesi
  • Fatura ödeme alışkanlığı
  • Gelir durumu
  • Kredi kartı düzenli ödeme alışkanlıkları
  • Kredi notu
  • Banka müşterisinin yatırımları

  Kredi kartı limitleri belirlenirken bu özellikler dikkate alınıyor ve Fibabanka en yüksek kredi kartı limitini tanımlıyor. Belirli periyotlarda ise tanımlanan kartın limitini yükseltme talebinde bulunabiliyorsunuz. Bunun için telefon bankacılığı, internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Sizlere en yakın Fibabanka şubesine giderek bu talebinizi iletebilir, anında limitinizi yükseltebilirsiniz.

  Fibabanka Kredi Kartı Teslim Süresi

  Kredi kartı başvurularınız sonucunda 10–15 gün arasında kartınız basılır ve tarafınıza gönderilir. Acil durumlarda ise isminize özel olmayan kredi kartınızı aynı gün içerisinde Fibabanka şubelerinden teslim alabilirsiniz. Kredi kartınızı teslim alırken gerekli şifre işlemlerini gerçekleştirmeniz güvenliğiniz adına önemlidir. Kredi kartınız var ve değiştirmek istiyorsanız talep sonrasında 10–15 gün içerisinde kartınız isminize özel olarak hazırlanır. Kredi kartınız gelene dek eski kartınızı kullanabilirsiniz.

  Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sonucu

  Kredi kartı sonuçları sizlerin banka notunuza bağlı bir durumdur. Yüksek limitlerin onaylanmama nedenleri arasında mevcut kredi ya da kredi kartınızın olması, gelirinizin uygun olmaması gibi sorunlar olabilir. Bu nedenle banka tarafından tanımlanan limiti bir süre kullanabilir, sonrasında kredi kartı limit yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu yaptığınız kanaldan kısa süre sonra sonucu öğrenmeniz mümkündür. Gelen sonuçlar arasında olumlu, olumsuz ya da şubeden eksik belgeleri tamamlamanız gerektiğine dair bilgi alırsınız.

  Fibabanka Kredi Türleri

  Fibabanka kredi türleri arasında; ticari krediler, tarım kredileri, bireysel krediler ya da KOBİ kredileri bulunuyor. Verilen kredilerin koşulları, limitleri ve faiz oranları farklılık gösteriyor. En detaylı ve güncel bilgi için Fibabanka resmi sitesine ulaşmanız mümkündür.

  Fibabanka Şifre Yenileme

  Fibabanka şifrenizi kaybetmeniz ya da ilk kez şifre oluşturmanız halinde, iletişim kanallarını seçebilirsiniz. Şifreler bölümünden; kart şifresi, telefon bankacılığı şifresi, internet bankacılığı şifresi gibi bazı şifreleri kısa sürede oluşturabilirsiniz. Şifre değiştirme işleminizi hızlı olarak internet bankacılığı ya da mobil bankacılığından yapabilirsiniz. Şifre oluşturma için ATM üzerinden de işlem yapabiliyorsunuz.

  Fibabanka Konut ve Araç Kredileri

  Fibabanka konut ve araç kredileri konusunda en cazip seçenekleri müşterilerine sunuyor. İster banka müşterisi olun ister olmayın tüm tüketicilere destek oluyor, yeni evlerine kavuşmaları için birbirinden cazip konut kredilerinden yararlandırıyor. Araç kredileri konusunda da müşterilere yönelik davranan, ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla destek olan Fibabanka, kredi koşulları ile müşterilerini zorlamıyor.

  Fibabanka Yatırım

  Fibabanka ile yatırım hiç bu kadar karlı olmamıştı. En cazip mevduat faiz oranları, yatırım seçenekleri, bireysel emeklilik ve sigorta işlemleriyle geleceğinizi garanti altına alacaksınız. Sizlere sunduğu mevduat faiz oranlarına ek devlet desteği ile daha fazla kazanmanızı sağlıyor. Yatırım ürünleri arasında; vadeli ve vadesiz hesap seçenekleri, döviz hesabı, altın hesabı, bireysel emeklilik sistemleri, yatırım kartları ile dilediğiniz şekilde yatırım yapabiliyorsunuz. Şimdiden hem kendinize hem de ailenize güven sağlayacaksınız.

  Fibabanka Sigorta Ürünleri

  Fibabanka sigorta ürünleriyle iş yerinizi ve bireysel yaşam alanınızı sigorta altına alıyor. Araç, ev, bireysel, hayat, ferdi kaza ve ticari sigortalar ile hem canınızı hem de malınızı güvence altına alıyorsunuz.

  Ticari sigortalar arasında;

  • Hayat Sigortaları
  • Yangın Sigortaları
  • Sorumluluk Sigortaları
  • Mühendislik Sigortaları
  • Nakliyat Sigortaları
  • Alacak Sigortaları
  • Taşıt Sigortaları

  Ticari alanda iş yaparken artık gözünüz arkada kalmayacak. Şirket araçlarınızdan iş yerinize, deponuzdan üretim alanınıza kadar her yeri sigortalıyor. Bireysel sigortalar arasında ise hayat sigortası, konut sigortası, araç sigortası, eşya ve sağlık sigortaları ile kendinizi koruyorsunuz. Sigorta kapsamından hem siz hem de sevdikleriniz yararlanıyor. Uygun aylık ödemeler ile hiç zorlanmadan güvence altında oluyorsunuz.

  Fibabanka Nakit İhtiyaçlar

  Nakde ihtiyacınız olduğu her an Fibabanka yanınızda oluyor. Uygun ödemeler, taksitli nakit avans ya da limitiniz dâhilinde anında kredi ile sizlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor. İstediğiniz limiti sizlere sağlıyor ve geriye taksitli olarak ödemeniz kalıyor. Tatil, eğitim, sağlık, ihtiyaç ve alışveriş için dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz çözümler sunuyor. Fibabanka nakit çözümleri ile anında hesabınızda olan parayı kullanıyorsunuz.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.