Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2021

  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2021

  Birbirinden cazip teklifler, kampanyalar ve puanlar sunan Garanti Bankası kredi kartı hızlı başvuru seçenekleriyle hizmet veriyor. Müşteriler zaman kaybetmeden ve gereksiz işlem adımlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan kredi kartı sahibi olabilirler.

  Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

  Başvurular son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Müşteriler tüm Garanti Bankası şubelerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Dijital ortam üzerinden başvuruda bulunmak isteyenler ise internet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile hızlı başvuruda bulunma şansına sahipler. Mesaj yoluyla da kredi kartı başvurusunda bulunulabilir.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Faiz Oranları

  Garanti Bankası faiz oranları konusunda da yüzleri gülümseten bankalardan biri. Uygun ve düşük oranlarda faiz oranlarıyla müşterilerine avantaj ve kolaylıklar sağlar. Faiz oranları resmi web sitesinde detaylıca yer alıyor. Buradan gerekli tüm bilgiler edinilebilir.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Aidat Ücreti

  Garanti Bankasının Flexi kredi kartı ile aidat ücretinden kurtulmak mümkün. Flexi kart aidatsız bir şekilde müşterilere sunulur. Bol taksit seçeneği ve bol bonus özellikleri taşıyan bu kredi kartı aidat ücreti içermez. Kolay bir başvuru ile bu karta sahip olunabilir. BFLEXİ yazılır ve 3340’ a kısa mesaj gönderilir. Böylece Flexi kredi kartına başvuru için ilk adım atılmış olur. Daha sonra başvuru formu doldurularak başvuru tamamlanır. Başvuru formlarında istenen bilgilerin eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekir. Bununla beraber bu bilgilerin doğru olması da oldukça önemli. Form doğru bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru tamamlanmış olur.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Kart Limiti

  Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapılırken limit tutarı müşterinin geliri ve istekleri doğrultusunda belirlenir. Her müşteri geliri oranında ve kendine uygun limiti belirleyebilir. Aynı zamanda belirlenen bu limit daha sonra artırılabilir. Bunun için müşteri temsilcileriyle irtibata geçilmesi yeterlidir.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Türleri

  Garanti Bankası birçok kredi kartı türüyle müşterilerine hizmet verir. Başvuru sahipleri istedikleri kredi kartı türünü tercih ederek başvurularını yapabilirler. American Express Card ile dünyanın en prestijli kartına sahip olunabilir. Miles&Smiles Kredi Kartı, Türk Hava Yollarının resmi kredi kartıdır. Birbirinden cazip ayrıcalıklar tanır. Garanti Bankası resmi internet sitesine girilerek bu kartlarla ilgili ayrıntılı bilgiler edinilebilir. Aynı zamanda bankanın müşteri hizmetlerinden de bilgi edinilmesi mümkün.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Teslim Süresi

  Garanti bankası kredi kartı başvurusu kabul edildikten sonra iki gün gibi kısa bir sürede kart müşteriye teslim edilir. Garanti Bankasının anlaşmalı olduğu kurye tarafından kredi kartı adrese getirilir. Kart sahibi nüfus cüzdanı ile kredi kartını alır. Kredi kartı geçici bir şifreyle teslim edilir. Müşteri kartın ilk kullanımından sonra kendisine yeni bir şifre belirleyerek kartını kullanmaya devam eder. Yeni şifre belirlemek için müşteri temsilcileri aranabilir ya da mesaj yoluyla yeni şifre belirlenmesi mümkün.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Sonucu

  Kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra kısa süre içinde kredi kartı başvuru sonucu elde edilir. Müşteriler başvuru süreçlerini takip etme şansına da sahiptirler. Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden işlem yapılabilir. Bankanın internet sitesine girildiğinde Başvuru Takibi bölümü seçilir. Ekrana açılan sayfaya TC Kimlik Numarası ve Telefon Numarası bilgisi girilir. Bu adımla birlikte başvuru sürecine ilişkin detaylar müşteriye iletilir.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvuru Şartları Nelerdir?

  Kredi kartı başvurusu yapılabilmesi için bazı şartların varlığı gerekir. İlk olarak yaş sınırı belirlenmiştir. Yasal olarak 18 yaş altı bireyler kredi kartı başvurusunda bulunamazlar. 18 yaş altında olan bireyler kredi kartı başvurusunda bulunmak istediklerinde başvuruyu aileleri ya da yakınları aracılığıyla ek kart sahibi olabilirler. Aile ya da yakınların Garanti Bankası kredi kartı mevcutsa söz konusu kart üzerinden ek kart çıkarılabilir. 18 yaş altı birey bu ek kredi kartı kullanabilirler.

  Diğer önemli husus ise başvuru sahibinin gelir durumudur. Zira, kredi kartı başvurusunun onaylanması için kişinin gelir düzeyinin yeterli olması gerekir. Kredi kartı başvurusu için gerekli şartlar konusunda kredi notu da önemli bir etkiye sahip. Kredi notu yüksek olan bireylerin kredi kartı başvuruları çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kabul edilir. Ancak; kredi notu düşük bireylerin kredi kartı başvuruları genelde onaylanmaz. Bu durumla karşı karşıya kalan başvuru sahipleri öncelikle kredi notlarını yükseltmelidirler.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu Neden Reddedilir?

  Kredi kartı başvurusu birkaç neden dolayı reddedilebilir. Burada en önemli konu kredi notudur. Kredi notu, bireylerin finansal geçmişlerini gösterir. Dolayısıyla kredi notu düşük olan bireyler bankalar için her zaman risk anlamına gelir. Risk arz eden başvuru sahiplerinin başvuruları kabul edilmez. Kredi kartı başvurularında kredi notu belirleyici bir faktördür. Kredi notunun yükseltilmesi bu sorunu ortadan kaldırır.

  Kredi kartı başvurularında gelir düzeyi de başvurunun onaylanıp onaylanmamasını etkiler. Gelir düzeyi yeterli olmayan ya da gelirinin belgeleyemeyen başvuru sahiplerinin başvuruları reddedilebilir. Kredi kartı başvurusu reddedildiğinde müşteri hizmetleri alınarak başvurunun reddedilme nedenine dair bilgi alınabilir.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Limit Artırımı Nasıl Yapılır?

  Garanti Bankası müşterileri kredi kart limitlerini artırmak için başvurusu bulunabilirler. Bunun için Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle görüşme sağlanmalıdır. Talep bankaya iletildikten sonra onaylanır ya da reddedilir. Limit artırımı iki şekilde reddedilebilir. Bunlardan birincisi müşterinin gelirinin istediği limite uygun olmamasıdır. İkinci neden ise müşteri ödemelerini düzenli yapmıyorsa bu talep kabul edilmez.

  Gelir düzeyi yeterli olan ve ödemelerini düzenli olarak yapan müşterilerin limit artırımları otomatik olarak yapılır. Müşteri bu otomatik artırımı istemiyorsa banın müşteri hizmetlerini arayarak limit artırımını iptal edebilir.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

  • Garanti Bankası her ürününde olduğu gibi kredi kartlarında da avantajlar sunar. Garanti bankası kredi kartlarında pek çok avantaj mevcut.
  • Kredi kartı, nakit avans seçeneğine sahiptir. Acil ihtiyaçlar, giderler ve masraflar durumunda kredi kartından nakit avans çekilebilir.
  • Yıl boyunca kredi kartlarına özel her ay 300’den fazla kampanyadan faydalanma şansı elde edilir.
  • Pek çok markayla anlaşması olan banka söz konusu ürünlerin alış verişlerinde taksit imkanı verir… Müşteriler bu ürünlerden satın aldıklarında cazip taksit seçeneklerinden yararlanırlar.
  • Her alış verişte Garanti bankası kredi kartına puan birikir. Bu puanlar alış verişlerde kullanılabilir.
  • Müşteriler 7/24 kesintisiz bir şekilde Garanti müşteri hizmetlerinden yararlanarak kredi kartlarıyla ilgili her işlemi birkaç dakika da yapabilirler.
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.