OdeaBank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

  OdeaBank Altın Hesabı Nasıl Açılır?
  06.03.2021
  447
  A+
  A-

  En güvenilir yatırımın Altın olduğunu söyleyen uzmanlar her seferinde haklı çıkıyorlar. Ülkemizde altın fiyatları her geçen gün üzerine koyarak yükselmeye devam ediyor. Siz de altın hesabı oluşturup yatırım yapmayı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Peki altın yatırımını nasıl yapmalıyım ? diye soracak olursanız bizlerde şu şekilde bir cevap verebiliriz; OdeaBank altın hesabı açarak yatırımlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. İşte sizlere odeabank altın hesabı nasıl açılır sorusunun cevabı.

  OdeaBank Altın Hesabı

  İleriye dönük altın yatırımı yapmak isteyen veya altın al-sat yaparak elindeki parayı değerlendiren yatırımcılar için en güvenilir bankalardan birisi odeabankdır. Odeabank altın hesabı ile 7/24 güvenli işlemler yapabilir gram altın alabilir ve satabilirsiniz. Masrafların en düşük olduğu odeabank altın hesabında dilediğiniz gibi gram altın işlemleri yapabilirsiniz.

  OdeaBank altın hesabından Türk Lirası veya USD dövizler ile altın alabilir veya aynı şekilde altınızınızı Türk Lirası karşılığında veya döviz kuru üzerinden satabilirsiniz.

  OdeaBank altın hesabına ister mobil, ister tablet, ister bilgisayar üzerinden internetin olduğu her yerden erişebilir ve işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

  OdeaBank Altın Hesabı Nasıl Açılır ?

  Eğer bir odeabank müşterisi iseniz mobil uygulamadan veya internet şubesinden kolaylıkla altın hesabı oluşturabilirsiniz. Fakat odeabank müşterisi değilseniz altın hesabı açmak için en yakın şubeye gidebilir, Müşteri hizmetlerini 444 8 444 no’lu numarayı arayarak başvuru yapabilirsiniz veya odeabank internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak odeabank müşterisi olabilirsiniz.

  OdeaBank Altın Hesabı Avantajları Nelerdir?

  • Altınlarınızı fiziksel olarak değil de dijital olarak yatırım yapmanız sayesinde çalınma ve kaybolma gibi derdin olmaması.
  • Türk Lirası ile altın alıp, altını satarken yabancı para karşılığı satabilme özelliği.
  • Altın alım ve satımını Mobil şube ve İnternet şubesi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilmek.

  OdeaBank Altın Hesabı Mevduat Sigortası

  OdeaBank altın hesabı ile yaptığınız altın yatırımlarının herhangi bir verisel sorunda, bankadan veya sistemsel nedenlerden kaynaklanacak sorunlarda sigorta’nın sağladığı 150.000 TL değerinde mevduat sigortası mevcuttur.

  OdeaBank Gram Altın Fiyatları

  OdeaBank altın hesabı ile satın alabileceğiniz veya satışını gerçekleştireceğiniz gram altın fiyatları güncel olarak aşağıda verilmiştir.

  1 Gram Altın 471.11 TL

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.