Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2021

  Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu 2021

  Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesinde banka şubeleri bulunan Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlere farklı alternatifler sunar. Müşterilerine avantaj sağladığı kredi kartı taleplerini kısa sürede sonuçlandıran Vakıfbank da, teslim süresi aşımı kesinlikle yaşanmaz. Kredi kartı yapılan işlem fazlalığı nedeniyle beğenilen Vakıfbank, puan kazandırma özelliğiyle kullanıcılarının harcarken kazanmalarını sağlar. Kredi kartı işlemlerindeki faiz oranlarındaki uygunlukla da dikkat çeken Vakıfbank, her geçen gün müşteri potansiyelini arttırıyor.

  Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Kredi kartını kullanmak ve avantajlı hizmetlerden yararlanmak isteyenlerden Vakıfbank, aşağıda belirtilen seçenekler üzerinden talepleri alır;

  • Banka şubeleri,
  • İnternet bankacılığı,
  • Müşteri hizmetleri numarası,
  • 5724’e SMS gönderme

  Müşteri taleplerinin 7/24 değerlendirmeye alındığı Vakıfbank, kredi kartı limitlerini müşterilerinin maaşlarına göre belirler. Kredi kartları işlem fazlalığı ve güvenilir olmalarından dolayı tercih edilen banka, sicili temiz olmayanlara ise direk olumsuz geri dönüş yapar.

  Vakıfbank Kredi Kartı Faiz Oranları

  Bankacılık sektöründe diğer bankalardan daha uygun faiz oranlarına sahip olan Vakıfbank, süreci ödemelerin günü geçtikten sonra başlatır. Kredi kartı talep edilirken belirlenen son ödeme tarihi geçtiği anda %2,09 faiz oranı işlemeye başlıyor. Kredi kartı ile ilgili tüm bilgileri teslim ettiği zarf içerisinde de müşterilerine bildiren bankada faiz miktarının büyüklüğü ödemesi geciken borcun ne kadar olduğuna bağlıdır.

  Vakıfbank Kredi Kartı Aidat Ücreti

  Müşteriler tarafından yoğun şekilde kullanılan Vakıfbank world kart için belirlenen aylık kullanım ücreti yoktur. Kredi kartından yıllık ücret talep eden Vakıfbank, 103 TL olan miktarı her Ocak ayında müşterilerinin hesap özetlerine yansıtır. Kredi kartı talebinde bulunanlara gerekli bilgileri veren banka, ek kartlardan ise yıllık olarak 51 TL kullanım ücreti alıyor. Aylık ödemesi bulunmamasıyla kredi kartı müşterilerini fazlasıyla rahatlatan Vakıfbank, ödemelerin gecikmesi durumunda faiz uygulamasını hemen başlatıyor.

  Vakıfbank Kredi Kartı Kart Limiti

  Sunduğu kredi kartının limiti sınırlı olan Vakıfbank, bu konuda adaletsizlik oluşmaması için müşterilerinin maaş bilgilerini de alır. Maaş bilgilerine göre kredi kartlarının limitlerini belirleyen bankadan müşteriler limitlerinin yükseltilmesi talebinde bulunabilirler. Kredi kartı limit artırım taleplerini internet bankacılığı, iletişim numaraları ve banka şubelerinden alan Vakıfbank da, otomatik limit arttırma özelliği de vardır. Kredi kartları için oluşturulan taleplerde müşterilerinin ödeme geçmişini inceleyen banka uygun gördüğü kullanıcılarına SMS ile bilgi verir. Kredi kartı alt limiti 500 TL olan Vakıfbank, otomatik talimat vermiş ve düzenli olarak ödeme yapanların limitlerini tek hamlede iki katına çıkarır.

  Vakıfbank Kredi Kartı Teslim Süresi

  Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Vakıfbank kredi kartlarını hızlı şekilde müşterilerine ulaştırır. Bu sayede taksitli alışveriş yapmalarına imkan tanıyan banka, güvenilir ve sertifikalı kargo şirketleriyle birlikte çalışır. Talep edilme, inceleme ve onaylanmanın ardından maksimum 15 gün içinde ele geçen Vakıfbank kredi kartlarını kullanmak için öncelikle şifre belirleme işleminin yapılması gereklidir. Online işlemler içinse müşteri temsilcileriyle görüşenler kredi kartlarını tüm işlemlere uygun hala getirebilirler.

  Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

  Kredi kartı talebinin nasıl sonuçlandığını öğrenmek isteyenlere sorgulama ekranı hizmeti veren Vakıfbank için müşterilerinin sicilleri önemlidir. Bankacılık sektöründe kötü bir yere sahip kullanıcılara ve kredi notu düşük olanlara kredi kartı onayı vermeyen Vakıfbank, sorgulama ekranında sadece kimlik numarası istiyor. Vakıfbank resmi web adresinde bulunan sorgulama ekranına aktif telefon numarasını gönderen müşterilere dönüşler bu numara ile yapılır. Başvuru ekranına kimlik belgeleriyle birlikte iletişim numaralarını yazan kullanıcılar, işlemlerinin olumlu mu olumsuz mu sonuçlandığını öğrenebilirler.

  Vakıfbank Kredi Kartlıyla Hangi İşlemler Yapılır? Vakıfbank kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan müşteriler, bankanın ayrıcalıklı kredi kartıyla aşağıda belirtilen tüm işlemleri yapabilirler;

  • Pos alışverişi,
  • Online ödemeler,
  • Online alışveriş,
  • Online yatırım işlemleri,
  • Nakit avans çekme

  Yapılan her işlemde müşterilere puan kazandıran Vakıfbank kredi kartıyla bir sonraki ödemeleri para harcamadan yapmak mümkündür. Uluslararası sitelerde de işlem yapılan Vakıfbank kredi kartıyla işlemler SMS onayının ardından gerçekleşir.

  Vakıfbank Kredi Kartı Şifre Alma

  Vakıfbank kredi kartlarının imkanlarından faydalanmak isteyenlerin öncelikle SMS, internet bankacılığı veya ATM’ler ile şifre belirlemeleri gerekir. İkinci kişilerle paylaşılmaması gereken bu bilgileri unutanlar müşteri temsilcileriyle iletişime geçenler kısa sürede tekrar şifre belirleme aşamasını tamamlayabilirler. ATM üzerinden yapılan kredi kartı şifre belirlemelerinde kullanıcıların ilk girişler için kendilerine zarf ile gelen bilgileri kullanmaları yeterlidir. Bu sonraki giriş için ise kullanıcıların mutlaka kendilerine akılda kalıcı bir şifre belirlemiş olmaları giril sorunu yaşamamaları için önemlidir.

  Vakıfbank Vakıfbank Kredi Kartı Taksitlendirme

  Kredi kartı kullanıcılarına taksitlendirme hizmetini peşine taksit kampanyasıyla sunan Vakıfbank da, ödemeler klasik müşteriler için 12 ay üzerinden yapılır. Borcunu taksitlendirmek isteyenlere %1,89 faiz oranını uygulayan Vakıfbank, bu ayrıcalığı sadece ödemelerini düzenli olarak yapanlara verir. Ödeme dönemi gecikmiş veya gecikme durumunda olan müşteriler bankanın bu hizmetinden faydalanamazlar. Taksitlendirme yapmak isteyenlerin faiz ile birlikte ödeyecekleri paranın kart limitini aşması durumunda da işlem banka yetkilileri tarafından onaylanmaz. Taksitlendirme imkanıyla müşterilerini zor durumda kalmaktan kurtaran Vakıfbank, istenilen para ne kadar büyük olursa olsun anında hesaplara anında gönderir.

  Vakıfbank Vakıfbank Kredi Kartı Nakit Avans

  Kredi kartında anlık nakit ihtiyacı olanları da düşünen Vakıfbank aşağıda belirtilen seçeneklerden talep oluşturanlara 20.000 TL’ye kadar nakit avansı uygun faiz oranıyla verir;

  • Çağrı merkezi,
  • Mobil bankacılık,
  • İnternet bankacılığı,
  • ATM ve banka şubeleri

  Nakit avans faiz oranı %1,89 olan Vakıfbank, bankacılık sektörünün en uygun oranlarına sahip bankalarından biridir. Ödemeler konusunda müşterilerini zorlamayan banka, işlemleri hızlı şekilde tamamlayarak nakit ihtiyacının giderilmesini sağlar. Nakit avans geri ödemelerini 12 ay üzerinden alan Vakıfbank, taksitlendirme ve ödeme planını müşterilerine bırakıyor.

  Vakıfbank Vakıfbank Kredi Kart İptali

  Kredi kartı taleplerinde olduğu gibi iptal işleminde de müşterilerine sorun çıkarmayan Vakıfbank, bu konudaki istekleri banka şubelerinden alır. Aynı zamanda çağrı merkezi aracılığıyla da bu duruma çözüm üreten Vakıfbank kredi kartlarının son durumları internet bankacılığından kolaylıkla takip edilir. Türkiye’nin en büyük 3. bankası olan Vakıfbank, sadece şubelerden yapılan kredi kartı iptal başvurularından belge ister. Kredi kartı iptal taleplerinde müşteri temsilcilikleri aracılığıyla nedenler hakkında bazı sorular soran Vakıfbank, buralardan aldığı dönüşlerle hizmet kalitesini arttırır. Kayıp ve çalıntı durumlarında ise otomatik olarak kart iptali gerçekleştiren Vakıfbank, müşterilerine danışmadan kesinlikle yeni bir kart gönderimi yapmıyor.

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.