Yozgat KOSGEB Müdürlüğü

  Yozgat KOSGEB Müdürlüğü
  11.06.2021
  198
  A+
  A-

  Küçük işletmeler için zor zamanlar, ancak hem devletten hem de özel sektörden yardım alınabilir. Zor bir iş ortamında rekabet eden bir hibe, kredi veya ayaküstü şeklinde olabilir. Mevcut olanları Yozgat KOSGEB sıralamanıza yardımcı olacak bir döküm. Her büyüklükteki işletme, devam eden COVID-19 salgınından olumsuz etkilenmiştir. Bazıları daha yeni başlarken, diğerleri iş modellerini yeniden düşünmek zorunda kaldı.

  Yozgat KOSGEB Başvurusu

  Farklı geçmişlere sahip şirketler için fırsatlar sunan binlerce hibe var. Tüm yardımların doğrudan federal hükümetten küçük işletmelere gitmediğini unutmayın. Bazı fonlar eyalet ve yerel hükümetlere ve kurumlara, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve yükseköğrenim kurumlarına dağıtılır. Bu kuruluşlar, karşılığında, fonları dağıtır veya yerel düzeyde teknik veya eğitim yardımı sağlamak için kullanır.

  Burada listelenen programlara ek olarak, eyaletinize ve yerel yönetimlerinize danışın ve aşağıda listelenen kaynakları kullandığınızdan emin olun. Hibe ve sözleşme seçeneklerini araştırırken, birden fazla programa hak kazanabileceğinizi unutmayın. Aşağıdaki hibe örneklerinde gösterildiği gibi, özel durumunuza bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

  Yozgat Danışmanlık

  SBIR, ticarileştirme potansiyeli ile federal araştırma ve geliştirmeye katılabilmeleri için küçük işletmelere hibeler sunmaktadır. İşletmelerin bilimsel mükemmelliğe ve teknolojik yeniliğe ulaşmasına yardımcı olan, oldukça rekabetçi, ödüllere dayalı bir programdır. Her devlet tarafından belirlenen kriterleri karşılayan küçük işletmeler, mali yardımı dış ticaret misyonlarına ve gösterilerine katılmak, dış pazarlara giriş yapmak, web siteleri geliştirmek ve uluslararası pazarlama ürünleri veya kampanyaları tasarlamak için kullanabilir.

  Devlet Sözleşmesi Yardımı

  Bu paranın büyük bir kısmı rekabetçi bir teklif verme süreciyle harcanmaktadır. Bazı küçük işletmelere bu süreçte yardımcı olmak için programlar uygulandı ve bu da onlara bu federal dolarlar için rekabet etme şansını artırdı.

  Hizmet-Engelliler Gazilerin Sahip Olduğu Küçük İşletme Programı

  Devlet, bu tür işletmelere yıllık olarak tüm federal sözleşme paralarının en az % 3’ünü vermeyi amaçlamaktadır, bu nedenle bu program bu hedefe ulaşılmasına yardımcı olur. Bu sözleşme programı, hizmet engelli gaziler olan küçük işletme sahiplerine yardım sunmaktadır.

  Uygun küçük işletmelerin% 50’den fazlasına bir veya daha fazla hizmet engelli gaziye sahip olması / kontrolünde olması, günlük operasyonları ve uzun vadeli hedefleri en az bir hizmet engelli gazi tarafından yönetilmesi ve hizmete bağlı bir engele sahip olması gerekir. Her yıl kadınlara ait küçük işletmelere federal sözleşme dolarının en az % 5’ini vermeyi amaçlamaktadır.

  Yozgat Kosgeb İletişim

  Bu, belirli hükümet sözleşmeleri için rekabetin, 8 (a) iş geliştirme programına katılan işletmelerle sınırlandırılmasıyla elde edilir. Bir işletmeye katılmak için 8 (a) tüzel kişiliği onaylanmış olması gerekir.

  Yasal ve idari ön koşullara ek olarak, devam eden raporlama ve denetim gereksinimleri vardır. Tüm ayrıntıları govinfo.gov adresinde bulabilirsiniz

  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.